تازه‌های نشر

حالت نمایش:
عدم موجودی در انبار

درآمدی بر معناشناسی

150,000تومان
درآمدی بر معنا‌شناسیUnderstanding semantics «درآمدی بر معناشناسی» کتابی مبنایی و در‌دسترس در زمینۀ معناشناسی زبان‌شناختی فراهم می‌کند. مخاطب، در بخش نخست، با عبور از مسیری مرحله‌به‌مرحله ب..

101 نکته برای والدین بچه‌های مبتلا به دیابت

0تومان
در طی این سال‌ها، ابزارهایی که از آن‌ها برای مراقبت دیابت نوع 1 استفاده می‌شود، تغییرات زیادی کرده‌اند. چک     سر انگشتی قند خون از فرایندی دودقیقه‌ای به فرایندی چندثانیه‌ای تبدیل شده ا..

اسرار واژه‌ها

80,000تومان
در کتاب اسرار واژه‌ها، زبان‌شناس برجسته، نوام چامسکی و همکار دیرینه‌اش اندرو مارو به گفتگوی خواندنی و جذابی پیرامون زبان و زبان‌شناسی، تاریخ علم و رابطهٔ بین زبان و مغز می‌پردازند.   &nbs..

بسته آزمون تشخیصی زبان‌پریشی فارسی 2 (AQ2)

100,000تومان
بسته آزمون تشخیصی زبان‌پریشی فارسی 2 (AQ2)Persian Diagnostic Aphasia Battery Spoken Skills P-DAB2- (AQ2) بسته آزمون تشخیصی زبان‌پریشی فارسی (P-DAB) از چهار نسخه زیر تشکیل شده است:1-  ..

بسته آزمون تشخیصی زبان‌پریشی فارسی نسخه غربالگری بالینی (AQ1)

100,000تومان
بسته آزمون تشخیصی زبان‌پریشی فارسینسخه غربالگری بالینی (AQ1)Persian Diagnostic Aphasia Battery Bedside Version (AQ1) معرفی:نسخه بالینی آزمون تشخیصی زبان‌پریشی فارسی (AQ1)، برای غربالگری و ارزی..

بسته آزمون تصویری نامیدن فارسی

100,000تومان
بسته آزمون تصویری نامیدن فارسیPersian Picture Naming Battery آزمون تصویری نامیدن فارسی برای سنجش توانایی نامیدن در مواجه و تشخیص افتراقی حافظه کلامی نامیدن بین بیماران زبان‌پریش و یا بین بیمارا..

تمرین‌های ذهن‌آگاهی برای کودکان: ۷۵ تکنیک ساده برای ایجاد آرامش

150,000تومان
تمرین‌های ذهن‌آگاهی شامل ۷۵ روش آرامش‌بخش است که باعث ایجاد احساسی بهتر در کودکان می‌شود، والدین و معلمان با استفاده از این تمرین‌ها می‌توانند به تقویت سلامت روان کودکان کمک کنند. این کتاب منبع مناسبی..

تنهایی

200,000تومان
پیام اصلی این کتاب این است: تنهایی بخش جدایی‏‌ناپذیر زندگی انسان است. تجربۀ انسان بودن که فرد را قادر می‎کند انسانیت خود را تحمل کند، آن را امتداد دهد و در اعماق آن فرو رود. انسان در نهایت و برای همیش..

تکامل زبان و آسیب‌های رشدی

370,000تومان
 این کتاب به توانایی فراگیری  و کاربرد زبان می‌پردازد، توانایی‌ای که کودکان سرتاسر جهان دارند. فراگیری زبان نشان می‌دهد که کودکان مجهز به ابزاری شناختی  هستند که برای ارتباط زبانی، و در..

جهان ادبیات: خواندن، اندیشیدن، نوشتن

250,000تومان
نویسندگان این کتاب می‌کوشند نشان دهند که چرا و چگونه ادبیات می‌تواند رشته‌ای شورانگیز و سزاوار تحصیل باشد. دغدغهٔ اصلی‌ نویسندگان در این کتاب، عشق به ادبیات، کارکرد متون ادبی، چگونگی تأثیر آن‌ها و انو..

درآمدی بر زبان‌شناسی پیکره‌ای

370,000تومان
در دهه‌های گذشته، استفاده از روش‌های کمی تقریباً در همۀ حوزه‌های زبان‌شناسی تعمیم یافته است. با این حال، استفاده از این روش‌ها مستلزم درک کامل اصول زیربنایی آنها است. هدف اصلی کتاب حاضر، ارائۀ مقدمه‌ا..

ذن و هنر خانه‌داری: شیوه‌ای برای یافتنِ معنا در تمیزکاریِ خانه

250,000تومان
ما در نقش کسانی که از خانه مراقبت و نگهداری می‌کنیم، فرصتی باورنکردنی داریم تا بر کیفیّت زندگی‌ خود و کسانی که دوست‌شان داریم، تأثیری فوق‌العاده‌ بگذاریم. این تأثیر را می‌توان با انجام کارهای کوچک به‌..

راهنمای علامت‌شناسی اختلالات گفتار و زبان

350,000تومان
راهنمای علامت‌شناسی اختلالات گفتار و زبان از تعریف تا تشخیص  A Guide to the Symptoms of Speech and Language Disorders From Definition to Diagnosis  کتاب ..

سواد عاطفی

200,000تومان
سواد عاطفی کتابی ضروری برای والدین، معلمان، و مراقبان کودک است؛ کسانی که به شادکامی فرزندان و فرایندهای آموزشی تعهد عمیقی دارند؛ فرایندهایی که قلب، ذهن، و روح کودکان را حیات می‌بخشد و جوامع یادگیریِ ج..
2 تا 3 روز دیگر

شیوه‌های بهبود مهارت خواندن برای دانش‌آموزان ابتدایی

260,000تومان
خواندن، مهارتی چندبعدی است و در نارساخوانی سطوح چندگانۀ نقص وجود دارد. به‌ طوری که افراد دارای این اختلال از خواندن و نوشتن باز    می‌مانند و به دنبال آن به دلیل تجربۀ کم و ناکافی در خواندن،..
نمایش 1 تا 15 از 31 (3 صفحه)