زبان‌شناسی بالینی

حالت نمایش:

زبان‌شناسی بالینی فارسی و تکوین زبان (ده مقاله پژوهشی)

200,000تومان
زبان‌شناسی بالینی فارسی و تکوین زبان(ده مقاله پژوهشی) Persian Clinical Linguistics and Genesis of Language (10 Research Papers) ده مقاله‌ای که در این دفتر و در دو بخش گردآوری شده است به مع..
عدم موجودی در انبار

اختلالات صدای گفتار در کودکان

220,000تومان
اختلالات صدای گفتار در کودکانSpeech Sound Disorders in Children یکی از مسئولیت‌های اصلی آسیب‌شناسان گفتار و زبان بررسی روند رشد و تشخیص نشانه‌های طبیعی، تأخیری یا غیرطبیعی آن است تا با مشاهدۀ ک..

بسته آزمون تشخیصی زبان‌پریشی فارسی 2 (AQ2)

100,000تومان
بسته آزمون تشخیصی زبان‌پریشی فارسی 2 (AQ2)Persian Diagnostic Aphasia Battery Spoken Skills P-DAB2- (AQ2) بسته آزمون تشخیصی زبان‌پریشی فارسی (P-DAB) از چهار نسخه زیر تشکیل شده است:1-  ..

بسته آزمون تصویری نامیدن فارسی

100,000تومان
بسته آزمون تصویری نامیدن فارسیPersian Picture Naming Battery آزمون تصویری نامیدن فارسی برای سنجش توانایی نامیدن در مواجه و تشخیص افتراقی حافظه کلامی نامیدن بین بیماران زبان‌پریش و یا بین بیمارا..

تکامل زبان و آسیب‌های رشدی

370,000تومان
 این کتاب به توانایی فراگیری  و کاربرد زبان می‌پردازد، توانایی‌ای که کودکان سرتاسر جهان دارند. فراگیری زبان نشان می‌دهد که کودکان مجهز به ابزاری شناختی  هستند که برای ارتباط زبانی، و در..

راهنمای علامت‌شناسی اختلالات گفتار و زبان

350,000تومان
راهنمای علامت‌شناسی اختلالات گفتار و زبان از تعریف تا تشخیص  A Guide to the Symptoms of Speech and Language Disorders From Definition to Diagnosis  کتاب ..

رشد مهارت‌های پیش‌زبانی: ارزیابی و درمان

90,000تومان
رشد مهارت‌های پیش‌زبانی ارزیابی و درمان Prelinguistic Development Assessment & Intervention کتاب «رشد دوره‌ی پیش زبانی: ارزیابی و درمان» به معرفی شاخص‌های مهم رشد دوره‌ی پیش زبانی، روش‌..

روان‌شناسی زبان

100,000تومان
روان‌شناسی‌زبان حوزه‌ای میان‌رشته‌ای در پژوهش است که از علومی چون روان‌شناسی، زبان‌شناسی، علوم رایانه، علوم اعصاب و علوم شناخت به وجود آمده است. کتاب «روان‌شناسی‌زبان» در هشت فصل با بررسی پژوهش‎ها..

زبان و مغز

70,000تومان
 زبان و مغزLanguage & the Brain    چگونه مغز؛ ما را قادر می‌سازد تا با دیگران گفتگو کرده و گفته‌های آنها را درک کنیم؟ کتاب زبان و مغز با بررسی سطوح مت..
2 تا 3 روز دیگر

شیوه‌های بهبود مهارت خواندن برای دانش‌آموزان ابتدایی

260,000تومان
خواندن، مهارتی چندبعدی است و در نارساخوانی سطوح چندگانۀ نقص وجود دارد. به‌ طوری که افراد دارای این اختلال از خواندن و نوشتن باز    می‌مانند و به دنبال آن به دلیل تجربۀ کم و ناکافی در خواندن،..
عدم موجودی در انبار

فرهنگ توصیفی عصب‌شناسی زبان

60,000تومان
فرهنگ توصیفی عصب‌ روان‌شناسی زبان PsycholinguisticsDescriptive dictionary of کتاب حاضر تلاشی است در راستای فراهم آوردن مجموعه‌ای از مفاهیم پرکاربرد عصب‌شناسی زبان با تکیه بر منابع اصلی و پایه. ..

مغز: آنچه همگان باید بدانند

230,000تومان
مغزآنچه همگان باید بدانندTHE BRAINWHAT EVERYONE NEEDS TO KNOW مغز، یکی از مهم‌ترین اعضای بدن ماست و بی‌گمان شناخت این اندام و سازوکار آن می‌تواند در نگهداری بهترش به ما کمک کند. برای همین است ک..

نیاز ویژۀ کودک من

100,000تومان
نیاز ویژۀ کودک من(دل‌نوشته‌ای از مربی‌ای که عاشق کارش است) The special needs of my child A heart written by a tutor who loves her job  در مسیر زندگی، بیشتر مواقع برای حل مشکلات و مسائل..
عدم موجودی در انبار

کاربردشناسی واژگانی و نظریه ذهن

60,000تومان
کاربردشناسی واژگانی و نظریه ذهن: فراگیری پیوندها Lexical Pragmatics & Theory of MindThe Acquisition of Connectives مفهوم نظریه ذهن (Theory of Mind) ، یکی از موضوعات پرطرفدار در روان‌..
نمایش 1 تا 14 از 14 (1 صفحه)