ذهن و مغز

حالت نمایش:

رشد مهارت‌های پیش‌زبانی: ارزیابی و درمان

90,000تومان
رشد مهارت‌های پیش‌زبانی ارزیابی و درمان Prelinguistic Development Assessment & Intervention کتاب «رشد دوره‌ی پیش زبانی: ارزیابی و درمان» به معرفی شاخص‌های مهم رشد دوره‌ی پیش زبانی، روش‌..

زبان و مغز

70,000تومان
 زبان و مغزLanguage & the Brain    چگونه مغز؛ ما را قادر می‌سازد تا با دیگران گفتگو کرده و گفته‌های آنها را درک کنیم؟ کتاب زبان و مغز با بررسی سطوح مت..
عدم موجودی در انبار

علوم شناختی: مقدمه‌ای بر ذهن و مغز

200,000تومان
 Cognitive ScienceAn Introduction to Mind and Brain  ماهیت انسان چیست؟ ذهن چگونه کار می‌کند؟ آگاهی چیست؟ کتاب علوم شناختی: مقدمه‌ای بر ذهن و مغز ، درسنامه‌­ای معتبر در حوزه علوم شناخ..
عدم موجودی در انبار

ما چگونه موجوداتی هستیم؟

50,000تومان
ما چگونه موجوداتی هستیم؟ WHAT KIND OF CREATURES ARE WE?  کتاب پیشِ­رو به معرفی عمری از اندیشه و تفکرِ دانشمند علم زبان و پیامد‌های وسیع‌تر آثار علمیِ این متفکر می‌پردازد. عنوان این ک..

مغز و پیچ‌و‌خم‌های آن: علوم اعصاب درباره مغز چه می‌گوید

300,000تومان
این کتاب از افراد خاص می‌گوید؛ از زنی که انگار دست چپش مال خودش نبود؛ از زنی که از هیچ چیز نمی‌ترسید؛ از مردی که ناراحت نمی‌شد؛ از پسر نابینایی که بسکتبال و دوچرخه‌سواری می‌کرد؛ از بچه‌ای که درد را ..
عدم موجودی در انبار

کاربردشناسی واژگانی و نظریه ذهن

60,000تومان
کاربردشناسی واژگانی و نظریه ذهن: فراگیری پیوندها Lexical Pragmatics & Theory of MindThe Acquisition of Connectives مفهوم نظریه ذهن (Theory of Mind) ، یکی از موضوعات پرطرفدار در روان‌..
نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)