« تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است »
post-image
رهنمودهائي براي آموزش فرهنگ: رويکردهاي عملي به ارتباطات بينا‌فرهنگي


کتاب رهنمودهائی برای آموزش فرهنگ؛ ماهیت درهم‌آمیختۀ فرهنگ و زبان در کلاس زبان را می‌کاود. در نوشتن این کتاب، دربارۀ بهترین شیوه‌های معرفی و توضیح مفاهیم و دلالت‌های واژۀ فرهنگ برای زبان‌آموزان و معلمان تعمق شده است. هدف کتاب پیش رو این است که درک خوانندگان را از مفاهیم بنیادی فرهنگ و ارتباطات بینافرهنگی افزایش دهد، آن‌ها را با شیوه‌های آموزش این مفاهیم در کلاس کاملاً آشنا کند و نیز فعالیت‌هائی را فراهم آورد که امکان بحث و تبادل‌نظر در میان شاگردان را میسر سازند.این اثر تلاش می‌کند که مفهوم فرهنگ و ارتباطات بینافرهنگی را برای مدرسان زبان دوم/خارجی تشریح کند. مطالب و موضوعات آن همگی مبتنی بر پژوهش، تمرین عملی و تجربه است. معلمان به کمک فعالیت‌های ارائه شده در هر فصل آگاهی بینافرهنگی شاگردانشان را بالا می‌برند. ساختار هر فصل به گونه‌ای تنظیم شده است که نخست تعدادی رهنمود برای آموزش و بررسی ابعاد مختلف فرهنگی معرفی می‌شود. سپس پژوهش‌های مرتبط با موضوع مورد بحث قرار می‌گیرند و در پایان برای تسهیل عملکرد کلاسی معلم ایده‌هائی در قالب فعالیت عملی ارائه می‌گردد.


ناشر : تاریخ نشر : 1398 نوشته : آنه سي. وينترگرست - جو مک‌وي
post-image
مباحث کليدي در فراگيري زبان دوم


این کتاب می‌کوشد تا هفت مبحث مهم در فراگیری زبان دوم را به زبانی ساده بررسی کند: زبان‌های مختلف چگونه در ذهن ما با یکدیگر در ارتباط قرار می‌گیرند؟ / آیا سن ایده‌الی برای یادگیری زبان دوم مطرح است؟ / جایگاه دستور زبان در زبان‌دوم‌آموزی و کاربرد زبان دوم /  چگونگی فراگیری مهارت‌ نوشتن در زبان دوم / چگونه دیدگاه و انگیزه افراد می‌تواند به زبان‌دوم‌آموزی کمک ‌کند؟ / تحقیقات در زمینه زبان‌دوم‌آموزی تا چه اندازه در آموزش زبان مفید هستند؟ / اهداف آموزش زبان چیست؟


ناشر : تاریخ نشر : 97 نوشته :