« تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است »
post-image
نخستين همايش ملي واج شناسي


1st. National Conference onPhonology چند سالی است که انجمن زبان­شناسی ایران در حوزه­های مختلف زبان­شناسی به برگزاری همایش­های تخصصی می­پردازد و امکان برخورداری متخصصان و علاقمندان به زبان­شناسی از آخرین پژوهش­ها و یافته­ها را فراهم می­آورد. تاکنون در انجمن زبان­شناسی ایران، در حوزۀ آواشناسی فیزیکی دو همایش و در حوزۀ واج­شناسی یک همایش با موضوع نظریۀ بهینگی برگزار شده است. اثر حاضر مجموعه مقالات نخستین همایش ملی واج­شناسی را در بر دارد که در 15 بهمن 1394 برگزار شد. برای این همایش بالغ بر 35 مقاله ارسال شد که از این مجموعه، 16 مقاله با رویکردهای مختلف قاعده­بنیاد، محدودیت­بنیاد و شناختی و با نگاهی به زبان­ها و گویش­های گفتاری و اشاره­ای ایران برای چاپ در این مجموعه مقالات پذیرفته شدند.


ناشر : تاریخ نشر : 95 نوشته : گلناز مدرسي‌قوامي
post-image
آموزش نرم افزار Dr. Speech


Dr. Speech دکتر اسپیچ بسته‌ای نرم‌افزاری است که از مجموعه‌ای از نرم‌افزارهای تحلیل گفتار تشکیل شده است و می‌توان با افزودن تجهیزات جانبی عملکرد آن را گسترش داد. مهمترین نرم‌افزار این بسته نرم‌افزار RAاست که برای بررسی امواج صوتی گفتار در حوزۀ تحقیقات دانشگاهی و همچنین بررسی‌های کلینیکی کاربرد دارد. این نرم‌افزار با تحلیل پارامترها و مشخصه‌های متنوع گفتار توصیف مفصلی را از ویژگی‌های فیزیکی گفتار به دست می‌دهد. همچنین کارکرد ساده و غیرمداخله‌ای آن امکان کاربردش در محیط‌های درمانی را بیشتر می‌کند. 


ناشر : تاریخ نشر : 1395 نوشته : ندا موسوي - طاهره احمدي