« تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است »
post-image
مباحث کليدي در فراگيري زبان دوم


این کتاب می‌کوشد تا هفت مبحث مهم در فراگیری زبان دوم را به زبانی ساده بررسی کند: زبان‌های مختلف چگونه در ذهن ما با یکدیگر در ارتباط قرار می‌گیرند؟ / آیا سن ایده‌الی برای یادگیری زبان دوم مطرح است؟ / جایگاه دستور زبان در زبان‌دوم‌آموزی و کاربرد زبان دوم /  چگونگی فراگیری مهارت‌ نوشتن در زبان دوم / چگونه دیدگاه و انگیزه افراد می‌تواند به زبان‌دوم‌آموزی کمک ‌کند؟ / تحقیقات در زمینه زبان‌دوم‌آموزی تا چه اندازه در آموزش زبان مفید هستند؟ / اهداف آموزش زبان چیست؟


ناشر : نشر نویسه پارسی تاریخ نشر : 97 نوشته :
post-image
اختلالات صداي گفتار در کودکان


 یکی از مسئولیت‌های اصلی آسیبشناسان گفتار و زبان بررسی روند رشد و تشخیص نشانه‌های طبیعی، تأخیری یا غیرطبیعی آن است تا با مشاهدۀ کوچکترین شواهد انحراف از حالت معمول، مداخلات به‌هنگام صورت پذیرد. تمرکز کتاب حاضر بر آن است در مجموعه‌ای آسیب‌شناسانه و کاربردی، نحوۀ مواجهه با اختلالات صدای گفتار را مورد بررسی قرار دهد و به شرح درمان آن بپردازد؛ و  پاسخگوی نیاز فارغ‌التحصیلان آسیب‌شناسی گفتار و زبان، دانشجویان مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا برای تشخیص افتراقی اختلالات صدای گفتار، ارزیابی و درمان آن باشد. محتوای کتاب در آغاز گذاری دارد بر رشد نظام آوایی و سبب‌شناسی اختلالات صدای گفتار، در ادامه به شرح مفصل غربالگری و ارزیابی اختلالات آواشناختی و واجشناختی پرداخته شدهاست. چند فصل پایانی موضوع مدیریت بالینی و درمان اختلالات صدای گفتار با رویکرد حل‌مسئله و مبتنی بر شواهد بالینی به بررسی گذاشته است. روش‌های درمانی معرفی شده تاحدامکان با فرهنگ ایرانی و زبان فارسی منطبق شدهاست.


ناشر : نشر نویسه پارسی تاریخ نشر : 97 نوشته : طليعه ظريفيان، مينا فتوحي، مرجان شهرياري